Фізичні особи

Медичне страхування (безперервне)

Що таке медичне страхування?

Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я) – це страхова послуга, що передбачає організацію, контроль якості та оплату медичних послуг на випадок виникнення гострого захворювання або загострення чи ускладнення хронічних захворювань, тобто страхова компанія повністю бере на себе зобов’язання при настанні страхового випадку оплатити лікування застрахованої особи.

Турбуєтесь
про своє здоров’я?

Турбуєтесь про своє здоров’я та хотіли б отримувати вчасні, якісні медичні послуги в перевірених лікарнях без відчутних матеріальних втрат?

Тоді, послуга добровільного безперервного медичного страхування від Страхової компанії «УНІК» саме для Вас !
Здійснюємо якісне страхування, керуючись ліцензією АЕ198513 від 4.02.2013.

Що є об’єктом медичного страхування?

Майнові інтереси, що не суперечать чинному законодавству, пов’язані із життям, здоров’ям та працездатністю страхувальника чи застрахованої особи.

Що є страховим випадком?

Звернення застрахованої особи до медичного закладу із числа передбачених програмою страхування та одержання консультативно-діагностичної, лікувально-оперативної, оздоровчої, профілактичної та іншої медичної допомоги, що потребує надання передбачених програмою страхування медичних послуг при розладі здоров’я внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, нещасного випадку, а також отримання інших послуг, ліків та товарів медичного призначення відповідно до умов, передбачених програмою страхування.

Від чого залежить страхова сума та вартість полісу?

Страхова сума визначається за домовленістю сторін під час укладання договору страхування.

Вартість страхового полісу залежить від:

  • розміру страхової суми;
  • обраних програм страхування;
  • рівня ризику та стану здоров’я страхувальника
Для отримання додаткової інформації
зв’яжіться з нашим менеджером: