Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Фізичні особи

Страхування відповідальності перед третіми особами

Що таке страхування відповідальності перед третіми особами?

Страхування відповідальності перед третіми особами – договір, що передбачає страховий захист від збитків, заподіяних життю, здоров’ю або майну третіх осіб діяльністю або майном особи-страхувальника. Покривається відповідальність при експлуатації нерухомості, тобто відповідальність за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю або майну сусідів, гостей будівлі, а також майну зон загального користування багатоквартирних будинків.

Прагнете убезпечити себе від фінансових потрясінь?

Прагнете убезпечити себе від фінансових потрясінь у разі настання прикрих інцидентів, коли через Ваші дії чи майно постраждали інші або їх майно?

Тоді, послуга добровільного страхування відповідальності перед третіми особами від Страхової компанії «УНІК» саме для Вас! Здійснюємо якісне страхування, керуючись розпорядження №463 від 29.03.2018 р.

Що є предметом страхування?

Майнові інтереси страхувальника, що не суперечать законодавству України, пов’язані з обов’язком в порядку, установленому законодавством України відшкодувати шкоду, заподіяну життю або здоров’ю та майну третіх осіб в період дії договору страхування.

Яка відповідальність може бути застрахована?

Відповідальність страхувальника фізичної особи, пов’язана із володінням або експлуатацією рухомого та нерухомого майна в якості власника, тимчасового власника або орендаря.

Від чого залежить страхова сума та вартість полісу?

Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється за погодженням сторін під час укладання договору та залежить від індивідуальних характеристик предмету, розміру можливих вимог, виду та обсягу застрахованої діяльності.

Вартість страхового полісу залежить від:

  • страхової суми;
  • обраних ризиків;
  • франшизи;
  • ймовірності настання страхового випадку.
Для отримання додаткової інформації
зв’яжіться з нашим менеджером: